İlyas Temel ŞAFAK

Öğretim Görevlisi

Pandemide Tedarik Zinciri Yönetimi Etkinliğimiz

> İstanbul Üniversitesi’nden kıymetli hocam Prof. Dr. Murat Erdal‘ın misafirimiz olarak katılım sağladığı “Pandemi Döneminde Tedarik Zinciri Yönetimi” etkinliğimizi gerçekleştirdik.

 

Başta Murat Hocam olmak üzere, etkinliğe katılım sağlayan herkese ayrı ayrı teşekkür ederim.

> Destekleri için Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Sn. Tuncay Şahin ve kurum çalışanlarına, TOBB Düzce İl Genç Girişimciler Kurulu yönetimi ve üyelerimize ayrıca teşekkür ederim.

> Etkinlik videosu alt bölümde paylaşılmıştır.


================

 

TOBB Düzce Genç Girişimciler Kurulu tarafından organize edilen, İstanbul Üniversitesi SBE Tedarik Zinciri Yüksek Lisans Programı Başkanı-Buyer Network Kurucu Ortağı Prof. Dr. Murat Erdal’ın konuşmacı olarak katıldığı Pandemide Tedarik Zinciri Yönetimi Semineri çevrim içi olarak gerçekleştirildi.

 

TOBB Düzce Genç Girişimciler Kurulu İcra Kurulu Üyesi ve Düzce Üniversitesi Kaynaşlı Meslek Yüksek Okulu Yönetim ve Organizasyon Bölümü Lojistik Programı Öğretim Görevlisi İlyas Temel Şafak’ın moderatörlüğünde gerçekleşen programın açılış konuşmasını TOBB Düzce GGK Başkanı Ahmet Serdar Erdem yaptı. Erdem, pandemi dolayısıyla yüz yüze programlara ara verilen bu süreçte çevrimiçi yöntemlerle de olsa bir araya gelebilmenin önemli olduğunu, düzenledikleri programları sürece katkı sağlayacak olan konulardan seçmeye gayret ettiklerini ifade etti.
Açılış konuşmalarının ardından İstanbul Üniversitesi SBE Tedarik Zinciri Yüksek Lisans Programı Başkanı-Buyer Network Kurucu Ortağı Prof. Dr. Murat Erdal, Tedarik Zinciri, Pandemi döneminde değişime uğrayan yöntemler, yeni normal sürecinde etkilenen alışkanlıklar ve çalışma şekilleri ile yeni nesil lojistik anlayışları konularında katılımcılara detaylı bilgiler aktarırken, katılımcılardan gelen sorulara da yanıtlar verdi.
———————-
ETKİNLİK VİDEOSU
 

 

Loading