İlyas Temel ŞAFAK

Öğretim Görevlisi

#GüzelHaber #Lojistik #VakaYarışması #Finalist #DüzceÜniversitesi #İşletmeFakültesi

👏 Mentorluk Desteği Verdiğim İşletme Fakültesi Öğrencilerimiz, Üniversitelerarası Lojistik Vaka Yarışmasında, Hazırladıkları Vaka Çözümü ile Finale Kalmayı Başardılar
🙏 Başarılarından Dolayı Tebrik Eder, Final Sürecinde Başarı ve Kolaylıklar Dilerim 🧿

🤷‍♂️
Finalde Rakibimiz Yıldız Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Öğrencileri 👍
#MahmutKahveci #BatukanYorulmaz #DamlaBal
#HaberMetni

ÖĞRENCİLERİMİZ ÜNİVERSİTELERARASI LOJİSTİK VAKA YARIŞMASINDA FİNALİST OLDULAR

18. Üniversitelerarası Lojistik Vaka Yarışması’na katılım sağlayan İşletme Fakültesi öğrencilerimiz, “Program Adında Lojistik Kelimesi Olmayan Lisans ve 4 Yıllık Yüksek Okul Öğrencileri” kategorisinde finalist olmayı başardılar.

Mars Lojistik ve LODER (Lojistik Derneği) iş birliği ile bu sene on sekizincisi düzenlenen Üniversitelerarası Lojistik Vaka Yarışması’na “Program Adında Lojistik Kelimesi Olmayan Lisans ve 4 Yıllık Yüksek Okul Öğrencileri” kategorisinde katılım sağlayan İşletme Fakültesi Uluslararası Ticaret ve Finansman Bölümü öğrencilerimiz, hazırladıkları vaka çözümü ile finalde yarışmaya hak kazandılar.

Uluslararası Ticaret ve Finansman Bölümü 4. Sınıf öğrencilerimizden Mahmut KAHVECİ ve Batukan YORULMAZ, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi İİBF Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik Bölümü öğrencisi Damla BAL’dan oluşan takıma finalde başarılar dileriz.
Tüm üniversite öğrencilerine açık olan yarışmanın, araştırmacı, meraklı ve yaratıcı öğrencilere fikirlerini aktaracağı bir ortam oluşturmak, sektörü öğrencilere tanıtmak ve öğrencilerin vaka çözümleme becerilerinin geliştirmek amacıyla 2004’den beri düzenlenen yarışmanın finali önümüzdeki ay içerisinde gerçekleştirilecek.

BATUKAN YORULMAZ
Düzce Üniversitesi İşletme Fakültesi Uluslararası Ticaret ve Finansman Bölümü (4.Sınıf)

MAHMUT KAHVECİ
Elazığ Fırat Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO Dış Ticaret Programı sonrası DGS ile Düzce üniversitesi İşletme Fakültesi Uluslararası Ticaret ve Finansman Bölümü öğrencimiz olmuştur. (4.Sınıf)

DAMLA BAL
Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Yeniçağa Yaşar Çelik MYO Lojistik Programı sonrası DGS ile Düzce Üniversitesi İşletme Fakültesi Uluslararası Ticaret ve Finansman Bölümü öğrencimiz olmuş, yatay geçişle Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi İİBF Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik Bölümü’nde devam etmektedir.

Loading